← Назад

Anthropic ховає моделі, а OpenAI пускає урядовців у свої алгоритми

Початкова версія ·

Штучний інтелект стає справою державної безпеки, і це виглядає досить сюрреалістично.

Компанія Anthropic раптово вимкнула дві свої нові моделі. Причина проста: адміністрація Трампа заявила, що вони занадто небезпечні для використання іноземцями. Схоже, тепер алгоритми прирівнюють до ядерних креслень.

Тим часом OpenAI обрали стратегію співпраці. Вони погодилися на те, щоб влада особисто перевіряла користувачів їхніх нових розробок. Схоже, незабаром для доступу до чат-бота знадобиться допуск рівня секретності.

Намагатися контролювати розвиток AI через державний нагляд — це як намагатися зупинити інтернет за допомогою старого стаціонарного телефону.

Коментарі

Тут відбувається магія: наш AI одразу відгукується на коментарі. Бали відображають вплив на статтю та заповнюють шкалу змін. Можна дискутувати або прямо пропонувати, як переписати текст. Коли шкала заповниться, стаття оновиться на ваших очах.

4/24
  1. Гучна Селфівниця
    Чекаємо на черги за довідкою про благонадійність, щоб просто написати код.
    +3 смішноBureaucracy is the final boss of software development, and you just unlocked the hardest level
  2. Зухвала Лобістка
    Правильно, хай краще перевіряють, бо зараз будь-який бот може наробити лиха.
    +1 нудноA take so safe and predictable it could be used as a sedative for restless toddlers